Canmaksan Machinery Co. has been working as a machinery producer since 1975. Today Canmaksan is known with experience and high quality in industry.

Canmaksan Machinery Co. is mostly working with Woodworking, Textile and Food Industries, giving engineering and R & D services and produces automation systems, machines and spare parts. Canmaksan has achieved one of the most choosen companies in industry with high experienced crew.

 

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası teknolojik gelişmeleri sürekli yenilik çerçevesinde uygulayarak mühendislik hizmetleri, makine imalatı, yedek parça temini, teknik desteği ve proje danışmalığı konusunda Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olmak.

 

Misyonumuz

  • Türkiye’de ve Dünya’da değişen, sürekli yenilenen makine, otomotiv ve otomasyon sistemlerini yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek.
  • Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak.
  • Öncü olmanın bilinci ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi çeşitli platformlarda hizmet verdiği çevrelerle paylaşarak sektörel gelişimi sürekli kılmak.
  • Endüstriyel imalat ve makine sektörlerinin işleyişi ve yönetimi aşamasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin elektronik ortamlarda gelişmiş enformasyon sistemleri kullanılarak yürütülmesini sağlayacak çözümler üretmek.
  • Makine ve otomasyon sistemlerinin işleyişlerindeki ve yönetimindeki kaliteyi artıracak, hizmetin yerinde ve doğru olmasını sağlayacak mekanizmaları geliştirerek ve yöneterek müşterilerine ve sektöre katma değerler katmak.
  • Canmaksan Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. ilkeleri ve değerleri doğrultusunda çalışanlarına rahat ve mutlu bir çalışma ortamı hazırlayarak üretkenliklerini ve enerjilerini müşterileri ile paylaşmak.